Przejdź do głównej zawartości

WYNIK CANDY


Poznaj wynik soutachowego candy!Do zabawy zgłosiło się 18 osób, wszystkim bardzo dziękuję. Drogą losowania została wyłoniona jedna, do której powędrują kolczyki. Do tego celu został wykorzystany napisany przeze mnie losujący program komputerowy, który niebawem będzie udostępniony do pobrania ;).

Przejdźmy zatem do wyników naszego candy. 
Zwyciężczynią została Karina W. 
Gratuluję :). Czekam na kontakt i dane do przesyłki na e-mail lub na Facebooku.

Dla pozostałych osób w ramach nagrody pocieszenia pojawi się tutorial, w którym pokażę Wam krok po kroku jak samodzielnie możecie wykonać takie kolczyki. 

Koniecznie śledźcie Your Little Mess, bo nie jest to ostatnia akcja tego typu. W najbliższym czasie możecie się spodziewać kolejnego candy i gorąco namawiam wszystkich do udziału.
Pozdrawiam :).

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

DIY: JAK USZYĆ KOSMETYCZKĘ - NIE TYLKO NA LETNIE WYPADY

Ładna kosmetyczka, która pomieści wszystkie ulubione akcesoria to niezbędny gadżet każdej kobiety. Jest niezastąpiona zarówno podczas wakacyjnych podróży jak i na co dzień. Z tym tutorialem możesz stworzyć ją samodzielnie. Zobacz jak krok po kroku uszyć praktyczną kosmetyczkę. Dowiesz się też jak estetycznie wszyć zamek, podszewkę i kieszonkę, oraz jak dobrze przykleić sztywnik krawiecki. Zapraszam :).

Jak wiązać kokardki na 5 sposobów

Dla wielu osób zapakowanie prezentu to prawdziwe wyzwanie, ale największy problem pojawia się wtedy, gdy przychodzi kolej na zawiązanie ładnej i estetycznej kokardki. Niby każdy wie jak ją zrobić i jak powinna wyglądać, jednak efekt końcowy i nasza wizja często bywają nieco rozbieżne. Poznaj 5 pomysłów na wiązanie kokardek, dzięki którym już nigdy nie będzie to dla Ciebie tajemnicą, a pakowanie świątecznego czy urodzinowego upominku stanie się przyjemnością.

DIY: JAK ZROBIĆ NOTES W TWARDEJ LUB MIĘKKIEJ OPRAWIE

Przy dzisiejszym natłoku informacji i milionie ważnych i mniej ważnych rzeczy do zapamiętania, z głowy uciekło mi już zbyt wiele dobrych pomysłów. Prostym sposobem na ograniczenie utraty swoich kreatywnych koncepcji do minimum jest ich zapisywanie. Notes jest pomocny także w szkole i w pracy. Warto mieć go przy sobie, by nie zapomnieć o żadnym sprawdzianie czy ważnym spotkaniu. Pójść do sklepu i kupić notes - żadna sztuka. Pokażę Wam jak zrobić go od podstaw, całkowicie samodzielnie. Można w ten sposób dostosować jego wielkość, liczbę kartek czy kolorystykę do własnych upodobań i potrzeb.