25 maja 2014

13 majowych postanowień

niedziela, 25 maja 2014

13 MAJOWYCH POSTANOWIEŃ

Przed nami ostatnie dni maja, mojego ulubionego miesiąca. W maju wszystko zaczyna naprawdę żyć i to nie tylko w naszych ogródkach ;). Jest to też czas refleksji i przemyśleń, radosna pora na zmiany i nowe początki. W tym czasie zwykle mamy najbardziej pozytywne nastawienie i chęci w roku.
Doszłam do wniosku, że minęło już 5 miesięcy roku, a ja nie mam żadnych postanowień i osobistych planów. Postanowiłam to nadrobić, bo w końcu trzeba nad sobą pracować.
Żeby pamiętać o moich wiosennych postanowieniach zgromadziłam je w jednym miejscu i sporządziłam mapę widoczna poniżej. Moje zamierzenia są całkiem realne i wiem, że mi się uda. Poczyniłam już duże kroki do realizacji ich wszystkich i każdego z osobna. 

Serdecznie polecam przygotowanie sobie takiej planszy, bo naprawdę warto powiedzieć sobie jasno i otwarcie "chcę nad tym popracować... i zrobię to!". Kluczową sprawą jest to, że nie ma sensu w chwilowym przypływie energii obiecywać sobie czegoś, co jest dla nas w jakiś sposób nieosiągalne. Twoje cele muszą być realne i przemyślane, a przede wszystkim sama musisz wierzyć, że jesteś w stanie to zrobić. Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji planów.1 komentarz:

  1. Super pomysł! Koniecznie też takie zrobię i powieszę nad łózkiem, bo zawsze trudno mi wytrwac w postanowieniach ;p

    OdpowiedzUsuń